facebook Impa youtube Impa

Speciální sortiment

specialni-sortiment1
specialni-sortiment2

CHIA SMĚS

Směs obsahuje vysoký podíl Chia semínek, dále rýžové vločky, sezam, kukuřičnou krupici. Je určena k výrobě moderních výrobků ve formě pečiva, chleba a jemného pečiva.

KOMINÍČEK

Směs jemně mletých pražených obilovin je určená k dobarvování chlebových těst. Dávkování je individuální a závisí na požadovaném zabarvení střídy a kůrky hotového výrobku. Přípravek je vhodný i k dobarvení pečivových těst.

BRAMBORKA

Směs s vysokým obsahem sušených brambor, které dodávají hotovým výrobkům specifickou chuť a výrazně ovlivňují vláčnost jejich střídy. Doporučené dávkování je 20 až 50 % na celkovou mouku.

BRAMBOROVÝ KNEDLÍK

Směs určená k výrobě bramborových knedlíků.

FÉNIX

Směs je určená k výrobě speciálních chlebů. Obsahuje jablečnou vlákninu, sušené brambory, dýňová semínka a směs koření. Doporučené dávkování je 10,0 % na celkovou mouku.

SMĚS NA VAŘENÉ ZÁPARY

Směsi jsou připravované individuálně pro jednotlivé zákazníky podle jejich konkrétních představ a požadavků na vlastnosti hotových výrobků.

ZLATÁ SMĚS

Směs určená pro výrobu pšeničného a pšenično-žitného pečiva. Výrobky se vyznačují navinulou chutí a vůní. U pšenično-žitné varianty mají výrobky chlebový charakter. Dávkování je 12 % na celkovou mouku.

CHIA SMĚS

Směs obsahuje vysoký podíl Chia semínek, dále rýžové vločky, sezam a kukuřičnou krupici. Je určená k výrobě moderního a oblíbeného sortimentu. Směs je možné použít zároveň i jako Chia posyp. Doporučené dávkování je 20 % na celkovou mouku.

KOŘEN

Směs je určená k výrobě speciálních chlebů. Dodává výrobkům příjemnou chuť a zároveň prodlužuje senzorickou čerstvost hotových výrobků. Doporučené dávkování je 7,0 % na celkovou mouku. Směs je možné použít i k výrobě pečivových těst.

SENECKÁ SMĚS

Směs obsahuje sušené podmáslí, syrovátku a brambory. Chléb se vyznačuje velmi vláčnou střídou s příjemnou chutí a vůní. Směs je vhodná i pro výrobu podmáslového chleba. Doporučené dávkování je 15,0 % na celkovou mouku.

KOMINÍČEK

Směs jemně mletých pražených obilovin je určená k dobarvování chlebových těst. Dávkování je individuální a závisí na požadovaném zabarvení střídy a kůrky hotového výrobku. Přípravek je vhodný I k dobarvení pečivových těst.

FÉNIX

Směs je určená k výrobě speciálních chlebů. Obsahuje jablečnou vlákninu, sušené brambory, dýňová semínka a směs koření. Doporučené dávkování je 10,0 % na celkovou mouku. Směs je vhodná i na výrobu chleba a pečiva.

CHLEBOVÉ KOŘENÍ

Směs je vhodná k zvýraznění chuti a vůně chlebových výrobků. Doporučené dávkování je 0,5 až 2,0 % na celkovou mouku.